20190327114012.jpg, фото
27 березня 2019, 11:39

На Волині розкрили тендер на закупівлю обладнання для дезінфекції та стерилізації

Публічне розкриття тендерних пропозицій NCB-G № 6.2.2.3 «Закупівля обладнання для дезінфекції та стерилізації кардіохірургічного обладнання та інструментів» відбулося 27 березня в управління охорони здоров’я Волинської ОДА. Це – один із кроків реалізації субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

На заході були присутні члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк, заступник начальника відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації, секретар комісії Валерій Кацаман, консультанти субпроекту та представники компаній-учасників.

Ігор Ващенюк поінформував, що станом на 10:00 27 березня 2019 року (кінцевий час подання тендерних пропозицій) отримано дві тендерні пропозицій. Їх розкрили у порядку надходження. Конверти із позначкою «відкликання», «заміна» або «зміни» від учасників торгів не надходили. Участь взяли дві українські фірми – ТОВ «ДМ-ПРОЕКТ» та ТОВ «ІЛАТАНМЕД». Зауважень щодо порушення цілісності конвертів, оголошеної інформації та процедури розкриття від присутніх представників учасників торгів не було.

Наразі пропозиції – у процесі оцінки.

 

 

Прес-служба субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».