20191118130002.JPG, фото
18 листопада 2019 року

На Волині стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

У Волинській області на базі ПрАТ «Едельвіка» відкрили всеукраїнський конкурс професійної компетентності «WORLDSKILLS UKRAINE». Дійство відбулося сьогодні, 18 листопада 2019 року, за участю заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Мишковець.

— На конкурсі професійної компетентності студенти демонструватимуть ті вміння, які здобули під час навчання в центрах професійно-технічної освіти. Ми сьогодні в профтехосвіті пропагуємо дуальну форму навчання – 30% теоретичного, 70% виробничого навчання. У нас є потужна матеріальна база. Ми залучаємо роботодавців, бо працюємо на результат – освіта – виробниче навчання – практика – працевлаштування, – зазначила Світлана Євтихіївна.

Організатори конкурсу – управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області, спонсори – Луцька міська рада, СП ТОВ «Модерн-Експо», ПРАТ «Едельвіка».

Перший відбірковий етап триватиме з 18 по 28 листопада 2019 року. Змагатимуться студенти в шести компетенціях: зварювальні роботи, технологія моди, кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, електромонтажні роботи, слюсарні роботи. Загалом у змаганні візьмуть участь 34 конкурсанти віком від 18 до 22 років.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» — важливий засіб розвитку державно-громадського партнерства в системі освіти, що сприяє зростанню престижності та популяризації робітничих професій, професійної орієнтації молоді, інтеграції професійної освіти до світового освітнього простору, демонстрації досягнень робітників, а також здобувачів професійної освіти в оволодінні професіями.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.