20210811184256.JPG, фото
11 серпня 2021, 18:42

На Волині триває підготовка до опалювального сезону 2021-2022 років

Сьогодні, 11 серпня 2021 року, відбулася нарада щодо стану підготовки до опалювального сезону підприємств житлово-комунального господарства Волині, яка пройшла під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

Зокрема, у Волинській області триває активна підготовка до опалювального сезону 2021-2022 років. Всі види робіт, які забезпечують безперебійне постачання послуг опалення прогнозовано мають завершитися до 1 жовтня 2021 року.

Значні об’єми роботи проводяться з підготовки вулично-дорожнього господарства міст і населених пунктів, заготівлі посипкових матеріалів до осінньо-зимового періоду. Також завершується ремонт спеціалізованої техніки.

Наразі в області до старту опалювального сезону підготовлені:

– котельні на 65%;

– теплові мережі в двотрубному обчисленні на 58%;

– запаси вугільного палива на 60%;

– об’єкти соціально-культурного призначення на 61 %;

 – 1 тис. 901 об’єкт житлового фонду, що становить 60% від загальної кількості.

Окрім того, як повідомила начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Людмила Плахотна, до початку навчального року планують завершити підготовку освітніх закладів області до опалювального сезону.

«У нас 65% закладів освіти готові до опалювального періоду однак, на місцях де планувалися капітальні ремонти котелень, теплотрас, водогонів – процес ще продовжується, – зазначила Людмила Плахотна. – Підкреслю, що це не вплине на організований початок навчального року».

Також, як повідомив заступник начальника відділу організації надання медичної допомоги ОДА Валерій Кацаман, наразі проводяться ряд заходів щодо підготовки медичних установ області до роботи в опалювальний сезон 2021-2022 років. Відтак, 58% закладів Волині виконали усі заплановані роботи перед осінньо-зимовим періодом. За рахунок коштів обласного бюджету, НСЗУ та лікувальних закладів на відповідні цілі використано 2 млн 538 тис. гривень.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації