20180808122912.jpg, фото
08 серпня 2018 року

На Волині відбудуться Європейські Дні Добросусідства

Хорошою традицією на Волині стало проведення Європейських Днів Добросусідства. Їх головна мета – побудова тісних партнерських відносин, пропагування відкритого і приязного кордону між Європейський Союзом і Україною.

Зокрема, цьогоріч міжнародні заходи відбудуться у два етапи: 9-12 серпня в Шацькому районі, а саме у населених пунктах Адамчуки-Збереже (Кордон-1055) та 19 серпня – в Іваничівському районі на території сіл Кречів-Крилів (Кордон-835). Це – безпосередньо біля лінії українсько-польського державного кордону.

У рамках святкування заплановано велопробіг Збереже-Світязь-Збереже під назвою «Україна на велосипеді», змагання з веслування на байдарках Бугом, біговий екомарафон SUNRISE SVITAZ, рибальські змагання, ІХ Міжнародна конференція «Наше Полісся, Наш Буг», Надбужанський ярмарок. Також відбудуться музично-мистецькі дійства, екуменічна молитва, виставка-продаж робіт народних умільців, майстер-класи, виїзна торгівля, презентація та дегустація української кухні «Щедрий спас», інтеграційні заходи для дітей та молоді.

До слова, Дні Добросусідства символізують єднання та братерство, сприяють розвитку українсько-польської співпраці та євроінтеграції.

З більш детальною програмою Європейських Днів Добросусідства на території Шацького та Іваничівського районів можна ознайомитися нижче.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.