20190531100905.JPG, фото
31 травня 2019 року

На Волині відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля

Масштабні 32-гі міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля відбулися 30 травня 2019 року, у м.Луцьк. На урочисте відкриття, аби привітати гостей дійства та учасників команд, завітав голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

- Сьогодні наші пожежні щодня утримують прекрасну екологічно-чисту Волинь, рятуючи від пожеж, під палаючих торф’яників та лісів. Ми сьогодні одні з кращих за збереженням екосистем від вогню. Хочу, аби мужні, патріотичні, героїчні пожежники показали усю свою здатність перемагати. Ви щоденно це демонструєте на службі, а сьогодні продемонструєте у ході змагань. Впевнений, ваше перебування на Волині вам запам’ятається надовго. Радий вас вітати тут, - сказав Олександр Савченко.

Так, до початку боротьби присутнім нагадали страшні події квітня 1986-го, коли долати наслідки техногенної катастрофи, в першу чергу, пішли пожежники. Тієї трагічної ночі 28 пожежників двох караулів увійшли у безсмертя. У пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради життя майбутніх поколінь, у небо випустили 28 кульок та вшанували хвилиною мовчання.

До слова, цьогоріч місто Луцьк вперше приймала міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля. В змаганнях приймали участь п’ять збірних команд держав: збірна команда України та чотири закордонні збірні команди – Чеської Республіки, Республіки Білорусь, Молдови, Республіки Казахстан.

Окрім того, в змаганнях приймали участь збірні команди Волинської, Чернігівської, Рівненської областей, міста Києва та збірні команди вищих навчальних закладів ДСНС. Зокрема, команди Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів), Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) та Черкаського інституту пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля.

Загалом в період з 30 по 31 травня 2019 року за звання найсильнішого в чотирьох етапах змагань боролися 12 команд.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.