20230907160533.jpg, фото
07 вересня 2023, 16:00

На Волині відновлять роботу пунктів незламності

«Війна триває, тому залишаються високі ризики терористичних дій росії проти мирного населення. Тож, на Волині буде відновлена робота пунктів незламності», – повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

Відтак, діятиме 361 ПН, з яких 42 – розгортає ГУ ДСНС України у Волинській області. Наразі триває підготовка до їх функціонування.

Зокрема, Юрій Погуляйко сьогодні відвідав тренувальне розгортання пунктів незламності, яке провели волинські рятувальники. Також надзвичайники готові у максимально стислі строки розгорнути пункти психологічної та медичної допомоги у разі необхідності.

Крім того, начальник ОВА оглянув можливості ДСНС щодо залучення дронів для проведення моніторингу надзвичайних ситуацій. Як розповів т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Волинській області Сергій Демидюк, зразки такої техніки – одні з найкращих не тільки в області, а й на території усієї держави. Вона відмінно себе зарекомендувала при ліквідації наслідків повені на території Словенії, де зокрема працювали й рятувальники з Волині.

Опісля очільник області вручив грамоти й відзнаки працівникам ДСНС за сумлінне виконання службових обов'язків.

Нагадаємо, пункти незламності – це місця, куди можна прийти в разі тривалого відключення електроенергії (більше 24-ох годин). Тут є тепло, вода, освітлення, інтернет, живлення для мобільних, місця для відпочинку, аптечки тощо.