20220523130029.JPG, фото
23 травня 2022 року

На Волині внутрішні переселенці та малозабезпечені громадяни мають можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію

Щовівторка з 14 до 18 години  в приміщенні Волинської обласної бібліотеки імені Олени Пчілки внутрішні переселенці та малозабезпечені громадяни можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію.

Адреса бібліотеки: м.  Луцьк, вул. Шопена, 11. На прийом можна записатися за телефоном: 095-672-6104.

Окрім того, безоплатна правова консультація доступна й в режимі онлайн. Необхідно лише залишити своє питання за посиланням https://bit.ly/3OLbN2Y.

Слід зазначити, що впродовж місяця до юристів надійшло 30 звернень з правових питань, з яких всього 28 – виконані.

Довідково: колцентр Координаційного центру Волинської обласної військової адміністрації за підтримки регіонального координатора взаємодії з громадськістю  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області,  Ради адвокатів Волинської області, Луцького місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги, юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки, Волинської обласної державної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки організовує прийом та забезпечення надання безкоштовної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам та малозабезпеченим громадянам з різних питань.