20190522170532.jpg, фото
22 травня 2019 року

На Волині вшанували пам`ять Героїв, котрі загинули у Волновасі

Пам`ятним молебнем та покладанням квітів біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» волиняни вшанували пам’ять героїв, загиблих в Антитерористичній операції. Скорботний мітинг відбувся сьогодні, 22 травня 2019 року на Театральному майдані обласного центру.

Вшанувати пам’ять Героїв прийшли військовослужбовці, духовенство, громадські активісти, представники влади та небайдужі містяни. Долучився до заходу й голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Під час мітингу священники відправили панахиду, а присутні стали на коліна, аби вшанувати пам'ять загиблих та поклали квіти до фотостенду. Окрім того, рідні військовослужбовців та небайдужі волиняни відвідали Алею почесних поховань міського кладовища у селі Гараджа.

Заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, яка була присутня на панахиді, відзначила, що пам`ять про Героїв повинна жити вічно.

— Вони першими поїхали за сотні кілометрів обороняти нашу країну. І вони першими віддали життя за те, щоб ми жили, а ворог не просунувся далі по Україні. Ми сьогодні вдячні Героям за те, що стоїмо під мирним небом. І вдивляючись в їхні обличчя на монументах ми розуміємо, що їм було за кого і за що боротися. Дуже важко спостерігати за батьками, дружинами, дітьми, на обличчях яких – сльози. Знайте, ми їх ніколи не забудемо! Вшановуючи загиблих у Волновасі ми заприсягнули собі ніколи не втратити пам`яті. Низько поклоняємося вам. Хочеться бачити і в наступних поколінням гордість за наших хлопців і за те, що вони віддали своє життя, – промовила Світлана Євтихіївна.

Нагадаємо, що 22 травня – річниця трагедії під Волновахою, в результаті якої загинули 18 військовослужбовців 51-ої бригади. Серед них – десятеро волинян.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.