20180909180210.jpg, фото
09 вересня 2018 року

На Волині з професійним святом привітали спортсменів

– Ви надихаєте нас зробити все, щоб наша країна процвітала, – саме з такими словами звернулася заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець до волинських спортсменів напередодні їхнього свята. Відбулося це під час урочистих заходів із нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту 7 вересня 2018 року у приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок.

Загалом, Волинь багата спортивними талантами, які демонструють високі досягнення на міжнародних та всеукраїнських змаганнях у різних видах спорту: веслування на байдарках та каное, дзюдо, легка атлетика, а також таких неолімпійських видах, як змішані єдиноборства ММА, веслування на човнах «Дракон», джиу-джитсу, кікбоксинг, пауерліфтинг, пляжний гандбол, спортивна акробатика тощо.

Відтак, Світлана Євтихіївна зауважила:

– Сьогодні ми всі – українці і волиняни, зокрема, пишаємося досягненнями наших спортсменів. Вони ще раз говорять про те, які ви сильні, витривалі, натхненні, як вмієте досягати своєї мети. Завдяки Вам на всіх континентах знають про Україну.

Заступник голови облдержадміністрації також підкреслила, що особливою гордістю за наш край серце переповнюється тоді, коли, гортаючи стрічку новин на сторінках інтернет-видань або ж у соціальних мережах, читаєш про досягнення волинських спортсменів

– За це Вам – спортсменам і викладачам – низький уклін, – продовжила Світлана Мишковець. – Тож, бажаю Божого благословіння, перемоги в усіх починаннях та всього найкращого!

Опісля, приступили до відзначення тих людей, котрі роблять усе для розвитку спорту на теренах нашого регіону. Передусім, державну нагороду вручили директорові Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи Валентині Борисюк. Указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм їй присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». 

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, розвиток спортивної інфраструктури в області та з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури та спорту України почесною грамотою обласної державної адміністрації нагородили голів Княгининівської та Боратинської об’єднаних територіальних громад Олену Твердохліб та Сергія Яручика.

– Якщо в нас працюватимуть такі голови ОТГ, то зі спортом все буде добре, – наголосила заступник очільника області, вручаючи ці відзнаки.

Заслужену нагороду отримала і спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команд України з видів спорту осіб із інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату Марина Мажула. За досягнення високих спортивних результатів, а саме – зайняте перше місце на Чемпіонаті світу з параканое, вагомий особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, фізичної культури та спорту серед осіб із інвалідністю в області та з нагоди професійного свята її відзначено почесною грамотою обласної державної адміністрації.

Разом із тим, подяку голови обласної державної адміністрації також оголошено:

– заступникові директора з навчально-тренувальної роботи обласної дитячо-юнацької спортивної школи Наталії Хомюк;

– тренеру-викладачу відділення веслування на байдарках та каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, старшому викладачу кафедри спортивно-масової та туристичної роботи Східно-європейського національного університету імені Лесі Українки Андрію Шевчуку;

– громадській організації Федерація легкої атлетики Волинської на чолі з креівником Володимиром Рудюком.

Окрім того, за успішний виступ на Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд 2017-2018 років, а саме – зайняте друге місце, грамотою відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та грошовими нагородами відзначили жіночу волейбольну команду «Волинь-Університет-ОДЮСШ».

Відділ інформаційної політики обласної державної адміністрації.