20240124181709.JPG, фото
24 січня 2024, 18:16

На Волині збудували ще один шелтер для переселенців

«Нове житло – нове життя. В області збудували ще одне житло для внутрішньо переміщених українців», – повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Сьогодні у селі Тростянець Ківерцівської громади вручили ключі від постійного місця проживання сім’ям, які постраждали від війни та знайшли прихисток на Волині.

За фінансування NEFCO волинські будівельники реконструювали стару будівлю шкільного інтернату. Тепер це модернізований та повністю обладнаний будинок на 21 квартиру, серед яких – дві квартири, облаштовані для потреб людей з інвалідністю.

Проєкт реалізований в рамках програми «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні». Такі ж шелтери уже функціонують в Ковелі та Луцьку.

Очільник Волині поспілкувався із сім’ями та привітав їх із новосіллям. Насамперед начальник ОВА висловив подяку Збройним силам України, завдяки яким Волинська область може приймати та убезпечувати громадян нашої держави. Також він відзначив якісну та професійну роботу будівельників, які за короткий термін впорались із поставленим завданням, та подякував представникам міжнародної організації NEFCO за потужну фінансову підтримку.

«Але головне, щоб незабаром усі мали можливість знову повернутись додому. Віримо у перемогу, віримо у наші Збройні сили», – наголосив Юрій Погуляйко.