20230912204002.JPG, фото
12 вересня 2023, 20:39

На Волині збудують будинок для великої прийомної родини, яка втратила житло через війну

Волинь – одна з 8-ми областей, де у рамках проєкту Фундації Олени Зеленської «Адреса дитинства» буде збудовано будинок для великої прийомної родини (дитячий будинок сімейного типу), яка через війну втратила житло. Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

«Разом з колегами сьогодні взяв участь в презентації цього соціального проєкту. Відтак, усього в Україні буде зведено 14 таких будинків. Вони матимуть автономне енергозабезпечення, будуть одноповерховими, інклюзивними та вмебльованими. Загальна площа кожного будинку – понад 285 м2. Окрім того, кожне таке житло матиме окреме бомбосховище», – зазначив очільник області.

У помешканні, що буде побудоване на Волині, планується поселити прийомну родину з Запорізької області. У сім’ї виховується семеро дітей.

Слід зазначити, що проєкт «Адреса дитинства» реалізується винятково коштом міжнародних донорів. На будівництво перших 14-ти домівок Фундації вдалось залучити 5,5 млн доларів США. Проєкт підтримали уряди Об’єднаних Арабських Еміратів та Естонії (Центр міжнародної співпраці розвитку Естонії, ESTDEV), а також австралійський фонд Minderoо Foundation.

«Все, що кожен із нас робить для українських дітей зараз, допоможе всім нам. Адже щасливе дитинство виростає у щасливу дорослість і щасливу країну. Тому сімейне виховання – те, за що варто боротися, – вважає Олена Зеленська. – І, звісно, у кожної родини мусить бути місце сили, яке вона назве домом. Адреса дитинства, любові й початку прекрасного життя».