20210827154442.jpg, фото
27 серпня 2021 року

Наші зустрічі для того, аби зрозуміти, де потрібна допомога Волинській області у цифровізації освіти, – заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький на Волині

26 та 27 серпня 2021 року заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький та заступниця голови облдержадміністрації Вікторія Левчук відвідали Військовий ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, Волинський національний університет імені Лесі Українки та Луцький національний технічний університет.

Зокрема заступник Міністра приїхав на Волинь, аби на місці ознайомитися із особливостями навчального процесу в освітніх закладах області, поспілкуватися, безпосередньо, з педагогами на місцях, а також допомогти регіону у розвитку діджиталізації освіти.

«Наші зустрічі для того, аби зрозуміти де потрібна допомога Волинській області у цифровізації освіти. Ще півтора року тому ніхто не був готовий до викликів пандемії, а сьогодні тенденції розвитку діджиталізації не тільки освіти, а й інших напрямків, росте і розвивається, – зазначив Артур Селецький. – І тому дуже важливо починати цей розвиток саме з навчального процесу».

Окрім того, у рамках візиту заступник Міністра освіти і науки України представив єдину освітню екосистему, що міститиме інформацію про усі навчальні заклади, їхніх працівників та  здобувачів освіти – від дошкільних установ до ВНЗ.

Також він презентував безкоштовну та оновлену «Всеукраїнську школу онлайн», яка відтепер у вільному доступі в мобільному застосунку. Нагадаємо, це платформа, що надає учням необхідний доступ до підготовки домашніх завдань та до ЗНО, повторення тем та закріплення матеріалу. Також мобільні оператори «lifecell», «Vodafone» та «Kyivstar» забезпечують доступ до вебверсії і застосунка «Всеукраїнської школи онлайн» без мобільного інтернету.

«Щоб освіта на Волині та в Україні була сучасною та розвинутою потрібно впроваджувати цифрові технології, щоб наші діти мали вільний доступ до необхідної для них інформації. Адже ми розуміємо, що саме молодь наше майбутнє. І від того, який буде рівень та якість їхніх знань залежить, як буде формуватися держава  надалі», – підкреслила Вікторія Левчук.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації