20221110150722.JPG, фото
10 листопада 2022, 15:05

«Найбільший патріотизм – це професіоналізм», – міністр освіти і науки України подякував освітянам області за їхню роботу

У рамках робочого візиту на Волинь, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав два виші: Волинський національний університет імені Лесі Українки та Луцький національний технічний університет. Разом із начальником Волинської ОВА Юрієм Погуляйком він поспілкувався із студентами та педагогами навчальних закладів.

Так, ректор ВНУ Анатолій Цьось розповів про волонтерський складник роботи університету. Зокрема, студенти й викладачі Навчально-наукового фізико-технологічного інституту виготовляють із сонячних панелей зарядні пристрої для гаджетів наших захисників.

Також міністр відвідав лабораторію з виготовлення мазей на факультеті хімії, екології та фармації і простір «Плюс Плюс ++», де допомагають ветеранам російсько-української війни та їхніх близьких.

В ЛНТУ Сергій Шкарлет ознайомився з роботою кафедри дизайну та архітектури й обласною МАН.

Слід зазначити, що у стінах університету вихованці Малої академії наук конструюють сучасні технічні розробки. Тож присутні поспілкувалися з юними розробниками та ознайомилися із їхніми винаходами. Серед них - прилад для віддаленого розміновування, який сконструювала десятикласниця, аби допомогти нашим військовим на передовій.

Опісля урядовець вручив почесні грамоти Міністерства освіти і науки України науковцям Луцького університету. Міністр подякував працівникам вищих навчальних закладів за їхню роботу, професійність та організацію освітнього процесу на належному рівні в умовах воєнного стану.

«Дуже добре, що освіта працює. Найбільший патріотизм – це професіоналізм. Я дякую освітянам області за наполегливу працю і за те, що освітній процес на Волині триває», – зазначив Сергій Шкарлет.

Начальник ОВА Юрій Погуляйко додав: «Дякуємо колективам навчальних закладів за те, що ви робите з початку військових дій. Ми знаємо ваші досягнення і знаємо, що ви робите усе можливе, аби допомогти хлопцям, які боронять нашу державу».