20210601092609.jpeg, фото
01 червня 2021 року

Найсвітліші, теплі та добрі спогади пов’язані з дитинством

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем захисту дітей

Щороку у перший день літа Україна разом з міжнародною спільнотою відзначає радісне та яскраве свято –  День ​​захисту дітей.

І хоча це свято по праву вважається дитячим, воно служить для нас, дорослих, нагадуванням про відповідальність за долю кожної дитини, необхідність піклуватися про менших громадян нашої країни, дотримання їх прав та захист інтересів.

Діти – це найцінніше і найдорожче, що у нас є. Вони – втілення наших надій. В їх руки ми передаємо своє майбутнє, і тільки з їх допомогою ми зможемо створити гуманне, справедливе і благополучне суспільство.

Для цього ми повинні дати дітям те, чого вони найбільше потребують –  любові і розуміння, турботи, ласки і теплого слова. Створити усі необхідні умови для повноцінного розвитку кожної дитини, допомогти розкрити здібності і таланти, аби підростаюче покоління було щасливим та корисним суспільству.

Найсвітліші, теплі та добрі спогади пов’язані саме з дитинством – часом, коли світ навколо здається величезним, небо –  безхмарним, коли віриш в диво і щиро мрієш. Тому давайте берегти і захищати дітей. Нехай у них буде радісне та безтурботне дитинство.

Вітаючи з цим чудовим святом, бажаю вам, юні волиняни, міцного здоров’я, мирного неба, щастя і благополуччя. Зичу відмінного відпочинку під час літніх канікул, радості спілкування з батьками та друзями, нових відкриттів і яскравих, незабутніх вражень.  

Нехай ваші обличчя завжди осяває щаслива посмішка, а заповітні мрії – обов’язково збуваються.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко