20210509110158.jpeg, фото
09 травня 2021 року

«Не можна забути тих, хто віддав своє життя заради щастя інших», – у Луцьку відзначили День перемоги над нацизмом

9 травня Волинь, як і вся Україна та світ, відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. 76 років тому нацистська Німеччина оголосила про капітуляцію у Другій світовій війні.

Український народ дорого заплатив за  участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. У пам’яті назавжди залишаться подвиги дідів і прадідів, не можна забути тих, хто віддав своє життя заради щастя інших та вільного життя нашої держави.

Відтак, сьогодні у День перемоги волиняни  зібралися на Меморіальному комплексі «Вічної Слави» у місті Луцьк аби покласти квіти та вшанувати молитвою пам’ять усіх жертв Другої світової війни.

До пам’ятних заходів долучилися і представники влади, а саме заступник голови Волинської ОДА Ігор Чуліпа, голова обласної ради Григорій Недопад, Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Цьогоріч заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбуваються під гаслом «Україна. Незавершена війна… На захисті Перемоги».

«Мільйонам людей назавжди врізався в пам’ять біль Другої Світової війни. Ми – українці! Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні, – наголосила ведуча заходу. – Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони – святиня нашої пам’яті».

Усіх, хто поліг за волю і незалежність нашої держави присутні вшанували хвилиною мовчання. Потому усі присутні поклали квіти до  пам’ятних місць на меморіальному комплексі «Вічна Слава».

«Історія нас вчить, що Український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге. Коли ми разом, коли ми відчуваємо, що справедливість на нашому боці й стоїмо за свою землю, тоді ми непереможні», – сказала на завершення ведуча.

Заходи з відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходять з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації