20211003001044.jpg, фото
03 жовтня 2021 року

Нехай зерна знань та людської доброти, які ви щедро засіяли, навчаючи молоде покоління, проростуть хорошими справами на благо України

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем працівників освіти

За чудовою традицією на початку жовтня зі словами вдячності і любові ми звертаємося до людей, які обрали благородну професію педагога. 

У День працівників освіти, який відзначається в Україні як вияв шани і поваги до вчительської праці, кожен з нас згадує своїх наставників, їх уроки доброти та нових знань. Саме завдяки нашим вчителям, які спільно з батьками вкладали у нас свої знання та душу, ми стали тим, ким ми є сьогодні. 

Розуміючи значимість праці педагога, мені приємно сьогодні вітати з професійним святом вас, шановні освітяни Волині. Ваша подвижницька самовіддана праця, професіоналізм у поєднанні з терпінням та любов’ю до своєї справи допомагають дітям розкрити свої здібності та реалізуватись у житті. Без перебільшення можна сказати, що саме від учителя, його професійних і людських якостей багато в чому залежить доля учнів та завтрашній день країни.

Педагогічні працівники Волині завжди високо тримали свою професійну планку, працюючи над підвищенням якості освіти та зберігаючи престиж професії. Сьогодні ви успішно йдете в ногу з часом, активно впроваджуючи реформи та інноваційні освітні технології. 

Ваш професіоналізм та вміння адаптуватися до нових вимог сьогодення підтверджує й успішне ведення навчального процесу в умовах карантину. У цей непростий час від вас, вашої свідомості та відповідальності у значній мірі залежить не лише те, які знання отримає підростаюче покоління, а й безпека та здоров’я дітей.  

Тож вітаючи вас з професійним святом, зичу допитливих і вдячних учнів, реалізації всіх ваших планів та ідей, міцного здоров'я, щастя та благополуччя. 

Низький уклін ветеранам педагогічної праці, які віддали системі освіти чимало років свого життя. Спасибі вам за душевну щедрість, безкорисливість і відданість професії. 

Нехай любов учнів і повага батьків вселяють віру та оптимізм у те, що зерна знань та людської доброти, які ви щедро засіяли, навчаючи молоде покоління, проростуть хорошими справами на благо України.  

Миру й добробуту вам і вашим родинам.

З повагою голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко