20240515122202.JPG, фото
15 травня 2024, 12:21

Нова ветеранська політика: над цим працювали під час форуму «Ветерани – шлях додому», що відбувся у Луцьку

Заступниця голови облдержадміністрації Мирослава Якимчук долучилась до форуму «Ветерани – шлях додому», під час якого працювали над вдосконаленням державної ветеранської політики.

«Дуже багато викликів стоїть перед нами усіма. Від центральної влади до територіальних громад, куди власне у повертаються ветерани. Маємо створити усі умови. І почати треба із вивчення потреб ветеранів. Треба запитати у них і разом у цьому напрямку рухатися», - переконана заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук.

До роботи форуму в режимі онлайн долучились народні депутати, керівництво міністерств у справах ветеранів, з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій, соціальної політики, голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій. Учасникам центральних органів влади була можливість поставити запитання та почути відповідь.

Більшість питань стосувалися цільових програм підтримки та реабілітації ветеранів, а також необхідності змін підходів до ветеранської політики в державі.