20210507133203.JPG, фото
07 травня 2021 року

НВК у с.Вербка реконструюють цього року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

Навчально-виховний комплекс у с.Вербка Ковельського району планують реконструювати цьогоріч за державні кошти.

Як повідомив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, обласна державна адміністрація включила навчальний заклад у перелік об’єктів, на які залучать кошти субвенції з державного бюджету «Спроможна школа для кращих результатів». Зокрема, нині триває підготовка документів для подання у Міністерство освіти й науки України на затвердження.

Так, на сьогодні Дубівською сільською радою здійснюється коригування проекту, згідно якого передбачаються роботи ще ІІ черги будівництва. Після проведення коригування ПКД за рахунок співфінансування з місцевого бюджету буде оголошено тендерну процедуру та визначено переможця, після укладення договору з яким, розпочнуться будівельно-монтажні роботи.

Нагадаємо, загалом роботи у школи розпочалося ще у 2018 році, однак найбільше фінансування на будівництво цього навчального закладу було виділене з державного бюджету у 2020-му в рамках президентської програми «Велике будівництво». Так, у навчально-виховному комплексі збудували спортивний та актовий зали, їдальню, котельню, спортивні майданчики, бігові доріжки та покращили благоустрій прилеглої території.

Цього року передбачається реконструкція приміщення старого корпусу.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.