20230908194025.JPG, фото
08 вересня 2023, 19:39

Облаштування гідроізоляції в укритті обласної дитячої лікарні обговорили на нараді у начальника ОВА

Облаштування гідроізоляції, проведення ремонтних робіт, встановлення вентиляції в укритті обласної дитячої лікарні та будівництво системи водовідведення для усунення підтоплення перинатального центру обговорили на нараді у начальника ОВА Юрія Погуляйка сьогодні, 8 вересня 2023 року.

Як відомо, територія Волинської обласної дитячої клінічної лікарні і обласного перинатального центру неодноразово зазнавала підтоплення. Існуюча зливна каналізація на території об’єднання не розрахована на відведення води з прилеглих вулиць та з масиву села Липини і району Теремно.

Саме тому, з обласного бюджету на вирішення цієї проблеми кошти виділялись. Зокрема, на облаштування каналізаційних систем на вулиці Кривоноса та просп.Відродження у Луцьку. Ці роботи виконуватимуть у рамках двох проектів: «Капітальний ремонт вулиці Максима Кривоноса та Івана Богуна у с.Липини» і «Капітальний ремонт проспекту Відродження у місті Луцьку». Згідно з ними, заплановано влаштування зливової каналізації та заміну існуючих мереж підземних комунікацій проїзної частини на нові.

Однак, керівниця волинського обласного ТМО захисту материнства і дитинства Ірина Горавська звернулась з проханням допомогти із фінансуванням на облаштування гідроізоляції укриття в обласній дитячій лікарні. За її словами, в облаштовані під укриття приміщення потрапляє сирість та вологість через відсутність гідроізоляції. Відповідно діти там перебувати не можуть, адже від цього напряму залежить їх здоров’я.

Тож медзаклад власним коштом виготовив проектно-кошторисну документацію на весь комплекс робіт, аби більше не повертатись до цієї проблеми. За висновками експертизи вартість робіт – понад 16 млн грн. Проєкт передбачає монтаж гідроізоляції, ремонтні роботи та благоустрій, який необхідно буде відразу провести після цього, щоб був безперешкодний під’їзд до відділення невідкладної медичної допомоги.

«Так, коштів в обласному бюджеті обмаль, а особливої підтримки потребують і військові. Водночас згідний, що цю проблему треба вирішити, і зробити це комплексно, тому посприяємо у фінансуванні робіт. Діти – це наше майбутнє і не можна ризикувати їх здоров’ям», - зазначив Юрій Погуляйко.