20210211173613.JPG, фото
11 лютого 2021, 17:29

Обласна комісія відбору інвестиційних проєктів та програм погодила зміни переліку об’єктів ДФРР-2021

До переліку об’єктів, що фінансуватимуться за кошти державного фонду регіонального розвитку України включили об’єкт спортивної інфраструктури, а саме  – будівництво спортивного комплексу в смт Торчин Луцького району Волинської області.

Таке рішення прийняли під час сьогоднішнього засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів) та проєктів-переможців  «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Засідання відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.  

Нагадаємо, що доведений обсяг коштів ДФРР для Волинської області на 2021 рік становить 154 мільйони 24 тисячі 971 гривня.

15 січня 2021 року регіональна комісія затвердила попередній перелік об’єктів, будівництво який у 2021 році здійснюватиметься за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Перелік-2021 складається із шести об’єктів – трьох перехідних та трьох нових.

Даний перелік був надісланий Міністерству розвитку громад та територій України для попереднього розгляду.

Згідно з попереднім рішенням Мінрегіону до переліку об’єктів ДФРР внесено ряд коригувань.

Відтак, до переліку проєктів, що можуть фінансуватись за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, включають проєкт «Нове будівництво спортивного комплексу в смт Торчин Луцького району.

Що стосується будівництва навчального закладу у селі Головне Любомльського району, то у 2021 році буде здійснено коригування наявної проєктно-кошторисної документації до вимог освітньої реформи, зокрема щодо реформування старшої школи.

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігора Чуліпи, будівництво цього навчального закладу здійснюватиметься у 2022 році.

«Станом на сьогодні для завершення будівництва школи у селі Головно необхідно понад 111 мільйонів гривень. На жаль, ця сума є нереальною для завершення об’єкта цьогоріч, – зазначив Ігор Чуліпа. – Відтак, облдержадміністрація звернеться до Мінрегіону з проханням перенести кошти четвертого року будівництва школи на 2022 рік. У 2021 році ми відкоригуємо ПКД до вимог освітньої реформи, тим самим зменшивши вартість будівництва навчального закладу».

Обласна комісія з відбору інвестиційних проектів та програм підтримала запропоновані Міністерством розвитку громад та територій України зміни одноголосно. 

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації