20260626172153.JPG, фото
26 червня 2026, 17:21

Обмін 160 українських захисників: додому повертається троє волинян

Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них - троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.

Серед звільнених - військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Як повідомив т.в.о. начальника ОВА Роман Романюк, серед звільнених  є волиняни:

- Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;

- Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;

- Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.

«Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому. Слава Україні! Чекаємо кожного і кожну», - відзначив Роман Романюк.