Обмін 160 українських захисників: додому повертається троє волинян
Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них - троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.
Серед звільнених - військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Як повідомив т.в.о. начальника ОВА Роман Романюк, серед звільнених є волиняни:
- Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
- Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
- Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.
«Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому. Слава Україні! Чекаємо кожного і кожну», - відзначив Роман Романюк.
Попередня