20190702155844.jpg, фото
02 липня 2019 року

Олександр Киричук долучився до відзначення 53-ої річниці Луцького національного технічного університету

Урочисте свято відбулося на території головного корпусу ЛНТУ. Яскрава презентація та урочисте відкриття символічної скульптури Студента-Кубика стала цікавою «фішкою» в рамках святкування.

Як зазначила ведуча заходу, скульптура, присвячена студентові, має вигляд кубика не випадково.  Кубик є символом перемоги людського духу над грубою матерією. Прокручуючи сотні комбінацій, людина хоче дійти істини, вона надіється на досягнення результату і постійно прагне досконалості. Без поспіху, збираючи такі маленькі кубики у єдине ціле, студент формує себе як дорослу освічену особистість. З маленької дитини він стає впевненим майстром своєї справи, набуває досвіду, гартує себе, наповнюється людськими чеснотами, постійно прагне йти шляхом успіху і досягати нових вершин.

Зазначимо, що на урочистості до Луцького національного технічного університету завітав представник обласної влади – т. в. о. голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук. Він привітав присутніх із такою поважною датою, а також нагородив проректора із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрія Щербу за вагомий вклад у розвиток університету.

— Дуже приємно бачити серед вас як старожилів цього університету, так і абсолютно нові молоді обличчя. Це яскраво демонструє ваше вміння шанувати досвід та підтримувати традиції, але водночас впевнено йти в ногу з часом і залишатися завжди активними, енергійними та успішними. Бажаю вам й надалі працювати у тому ж напрямку і ніколи не зупинятися на досягнутому, – зазначив Олександр Олексійович.

Тож, після усіх виступів та привітань, ректор університету Петро Савчук разом із посадовцем Олександром Киричуком символічно перерізали стрічку та представили публіці найбільшу інтригу свята – скульптуру символа студента.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.