20180904174857.JPG, фото
04 вересня 2018 року

Олександр Савченко дав настанови першокурсникам Луцького національного технічного університету

Традиційна посвята у студенти відбулася сьогодні, 4 вересня 2018 року. На заході були присутні більше двох тисяч новачків, їх батьки, професорсько-викладацький склад та гості. Серед запрошених - голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, очільник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, митрополит Луцький та Волинський владика Михаїл та інші.

Розпочалося свято з урочистої ходи першокурсників спільно з деканами факультетів і кураторами груп. З-поміж виступів ведучих та вокальних привітань до новоприбулих студентів звернувся й очільник вишу – Петро Савчук.

- Це свято, безумовно, з року в рік є і буде, бо це величезні зміни в житті, які проходять першокурсники. Я запевняю, що ми зробимо все, аби знання, вміння та навички, котрі вам потрібні для розвитку особистості, ви здобули у стінах нашого вишу, - промовив Петро Петрович.

До слова, технічний університет перший серед інших волинських навчальних закладів у рейтингу ТОП-200 кращих навчальних закладів України.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області Олександр Савченко розпочав свій виступ нестандартно. Він звернувся до першокурсників із завданням:

- Уявіть, що вам запропонували зайняти посаду губернатора. Придумайте, що б ви хотіли зробити насамперед.

Першокурсниця Катерина, відповіла, що зайнялася б буденними справами: відремонтувала б дороги, організувала більше маршруток до університету або й взагалі безплатний автобус до ЛНТУ.

На це Олександр Ілліч сказав:

- Я дивлюся на вас і думаю: де взяти людей, які поремонтують дороги, які сядуть за кермо автомобіля, які щось побудують. Це якраз ті люди, в яких я сподіваюся побачити вас. Завдання влади - створити стільки робочих місць, аби ви не думали, куди їхати заробляти. Не буду думати, що хтось із вас стане водієм маршрутки, але її виробником, конструктором, директором заводу - ваше право. Тож бажаю вам терпіння, творчих успіхів, наполегливості та віри у майбутнє!

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.