20180903201327.JPG, фото
03 вересня 2018 року

Олександр Савченко пригостив луцьких першокласників солодощами

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко відвідав новозбудовану 27-му школу сьогодні, 3 вересня 2018 року.

У вихованців комунального закладу "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області" – сьогодні перший навчальний день у новому приміщенні.

- Загалом школа розрахована на 630 учнів. Цьогоріч заяви на навчання у закладі освіти подали 510 охочих, із них 121 першокласник, розповів директор ліцею – Віталій Бондар.

З його слів, у школі також працюватиме три групи продовженого дня, для яких облаштували спальні кімнати.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області оглянув кабінети, їдальню та басейн, розмірами та станом якого був вражений.

А наостанок завітав до першачків, аби «підсолодити» перший навчальний день:

- Привіз вам цукерків, аби солодко вчилося та хотілося ходити до школи. Побільше цікавих та кольорових уроків, а також гарного та позитивного настрою на весь навчальний рік, - побажав школярам Олександр Ілліч.

Окрім того, додав, що ця школа побудована в основному завдяки покійному меру – Миколі Романюку і народному депутатові Ігореві Лапіну, який не розпилював свій депутатський фонд на ігрові майданчики чи лавочки, які безумовно теж потрібні, а сконцентрував кошти на цей навчальний заклад:

- Якщо це не оцінять його виборці – то оцінить Бог та історія. Загалом все було в паритеті: і міська влада, і обласна адміністрація, і депутатський фонд Ігоря Лапіна. Школа готова на 98%. Тут лише не вистачає деякого обладнання. Деякі меблі, які передбаченні реформою Нової української школи ми замовляємо, але нас поставили в чергу аж на жовтень. Тобто у нас немає такого бізнесу, який міг би забезпечити виробництво. Сьогодні я доручив спеціалістам з обласної адміністрації разом з керівництвом школи визначитися, як ми будемо поетапно доукомплектовувати школу. Це дуже важливо. Ми повинні розуміти, що найголовніше та першочергове – аби навчальний процес проходив правильно.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.