20190212213408.jpeg, фото
12 лютого 2019 року

Олександр Савченко зустрівся з головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз

Питання особливостей фінансової роботи Волинської області обговорили сьогодні, 12 лютого 2019 року, під час робочої зустрічі голови облдержадміністрації Олександра Савченка та голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз.

Зокрема, з метою забезпечення здійснення соціальних виплат, належного фінансування заробітної плати, інших захищених статей бюджету та поточного утримання бюджетних установ до закінчення розгляду позовної заяви.Відтак, найголовніше питання, що обговорили під час зустрічі, – повноцінне функціонування усіх сфер життєдіяльності області в цих умовах .

Не минули й теми розробки єдиної інформаційно-аналітичної системи Держказначейства для складання і внесення до неї розписів місцевих бюджетів, кошторисів, змін до них та усіх документів щодо використання коштів місцевих бюджетів. Це питання є надзвичайно актуальним, адже сьогодні органи казначейства, місцеві фінансові органи, головні розпорядники коштів та бюджетні установи користуються кожен різним програмним забезпеченням щодо технічного супроводу виконання місцевих бюджетів.

Окрім того, висловили ряд пропозицій щодо покращення роботи фінансових установ області та місцевих райдержадміністрацій. А також розглянули інші аспекти спільної роботи облдержадміністрації та Державної казначейської служби України.

Слід зауважити, що така зустріч є важливою для досягнення спільного порозуміння у вирішенні актуальних питань життєдіяльності області.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.