20230531185647.JPG, фото
31 травня 2023, 18:55

Останній дзвоник у Поромівському ліцеї

Сьогодні у більшості шкіл Волині пройшло свято останнього дзвоника. В рамках робочого візиту у Володимирський район заступниця голови ОДА Вікторія Левчук навідалася на урочистості з нагоди завершення навчального року до однієї з освітніх установ області, а саме у Поромівський ліцей. Тут цьогоріч 12 випускників.

«Освіта дає багато можливостей. Тому усім, хто буде продовжувати навчатися в школі, училищах, коледжах чи університетах бажаю використовувати їх максимально, – сказала заступниця очільника області. – Колись мій вчитель казав: збирайте знання, як скупий золото, але на відміну від скупого не зберігайте, не ховайте, а успішно реалізовуйте у своєму житті. Тож втілюйте у життя свої таланти та мрії. Адже завдяки нашим захисникам ми маємо можливість зараз діяти та досягати задуманого. Тому використайте цей час, щоб реалізуватися у житті і побудувати щасливу та сильну країну».

Слід зазначити, що рішення про проведення свята останнього дзвінка заклади освіти приймають самостійно. Основна вимога – дотримання безпекових умов.

Цьогоріч на Волині завершують навчання 12 тисяч 879 дев’ятикласників, з них 1 325 учнів отримають свідоцтва про закінчення базової освіти з відзнакою. Також серед них 134 учні мають статус ВПО.

А навчання в 11 класі завершують 7 624 випускники. 691 учень є претендентом на золоту медаль, а 198 – на срібну. 70 учнів – це внутрішньо переміщені особи.