20181002092233.JPG, фото
01 жовтня 2018 року

Патріотичний дитсадок, опорна школа та будинок для військових: Олександр Савченко відвідав Володимир-Волинський район

Робочий візит у район голова обласної державної адміністрації здійснив сьогодні, 1 жовтня 2018 року.

Олександр Савченко відвідав навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок» у селі Льотничому. Потужність навчального закладу складає 360 учнів, однак на сьогодні навчається 238. Зокрема, діє два інклюзивних класи.

Директор школи, Сергій Будцев, розповів, що наразі розпочато роботи по облаштуванню спортивного майданчика зі штучним покриттям. Завершення робіт заплановано на 30 листопада.
— У школі проводиться заміна системи опалення, завершення робіт планується до 10 жовтня. Також проводяться роботи з ремонту внутрішніх санвузлів та завершується підготовка до опалювального сезону. Для роботи власної котельні завезено торфобрикет та дрова, - додав Сергій Будцев.

Однак, у школі є і проблеми – дах, накритий у 1989 році протікає. За словами директора - найбільше страждає спортзал. Тому на сьогоднішній день шукають вирішення проблеми.

Голові обласної державної адміністрації Олександру Савченку школа сподобалася. Каже, що потужна, а головне – перспективна, адже присутній приріст населення. Проте, ще більше високопосадовець вражений дитячим садочком,
— Дитячий садок – просторий, гарний, а головне – патріотичний. Посеред української символіки та зображення дітей у національних костюмах – портрет Президента, аби діти змалку поважали та любили державу. Молодці, так тримати, - зауважив керівник найвищої адміністрації краю.

Також Олександр Савченко відвідав будівництво багатоквартирного будинку для сімей військовослужбовців у Володимирі-Волинському. Ключі від квартир новоспечені мешканці зможуть отримати вже до кінця місяця.

— Будівництво багатоквартирного будинку на вулиці Академіка Глушкова уже на стадії завершення. Плануємо, що після свята Покрови сім’ї військовослужбовців отримають нові квартири, - запевнив міський голова Петро Саганюк.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.