20181031221436.jpg, фото
31 жовтня 2018 року

Перемогу присвячую усім, хто за мене вболівав, - у Луцьку зустріли володарку двох золотих медалей «Ігор Нескорених 2018» Майю Москвич

Десятки волинян зібралися під стінами обласної державної адміністрації, аби зустріти чемпіонку. Високопосадовці, бойові побратими, журналісти, друзі – усі вони прийшли привітати Майю з перемогою. Святкова зустріч відбулася сьогодні, 31 жовтня 2018 року біля стін головної адмінбудівлі краю.

Нагадаємо, Майя Москвич здобула дві золотих медалі – в індивідуальному та командному заліку зі стрільби з лука під час змагань, які відбувалися в Сіднеї.

Першим її привітав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

— Вітаю на Волині, чемпіонко! Ти дуже цього прагнула – і Ти перемогла, - зазначив Олександр Ілліч.

Майя подарувала керівнику області прапор. Синьо-жовтий стяг побував не тільки на її плечах, а й на плечах інших захисників-учасників збірної України. Згодом у кабінеті керівника найвищої виконавчої гілки влади в області чемпіонка підписала прапор, його розмістять у Музеї слави Волині.

Під час прес-конференції для журналістів Майя розповіла про всі складнощі та труднощі, які її зустріли на змаганнях. Проте, дівчина впевнена, що перемогою завдячує молитвам та вірі усіх, хто за неї вболівав.

— Я не могла не перемогти – ваші молитви та вболівання допомогли мені. Так, це було досить важко. Особливо, підготовка. Проте, ще під час зборів я досягнула всього, чого хотіла. Заради людей, які за мене вболівали – я стала чемпіонкою. І ці медалі – для вас, - повідомила Майя.

Голова облдержадміністрації вручив Подяку чемпіонці, а також повідомив, що все необхідне знаряддя для тренувань зі стрільби з лука скоро буде передане в Центр інвалідного спорту Волині «Інваспорт». Кошти знайшли в обласному бюджеті. Наразі тривають тендерні процедури.

— Я слідкував за змаганнями. Радість, коли українці, волиняни почали здобувати медалі один за одним була невимовною. І от наша зірочка – знову в цьому залі, вже з перемогою. Я пишаюся Майєю, вона вкотре довела усьому світові, що українці – сильні та нескорені. Бажаю спортивних успіхів та бажання розвиватися. Ти – гордість Волині, зауважив Олександр Ілліч.

Також стало відомо, що першочергове завдання, яке собі поставила чемпіонка – відпочити, а потім повернутися до звичного життя, розвитку свого бізнесу, а тоді вже тренування.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.