20211121191838.jpg, фото
21 листопада 2021 року

Перевірено ще ряд об’єктів торгівлі товарами промислової групи

Ще п’ять магазинів, у яких волиняни можуть придбати промислові товари, перевірили на дотримання карантинних обмежень у «червоній» зоні. Зокрема, представники робочих груп відвідали магазини «Червоний маркет» та «Простор», що на проспекті Президента Грушевського, магазин дитячих товарів «Чудо Острів» (ТРЦ «Портсіті»), магазин «Фокстрот» (пр.Волі) та магазин одягу з Європи «Єврошоп». 

Відтак, у продавців та покупців перевірили наявність «зелених» COVID-сертифікатів або ж негативних тестів на коронавірусну хворобу. Персонал та відвідувачі у зазначених закладах мали усі необхідні документи. 

Окрему увагу звернули моніторингові групи й на дотримання протиепідемічних вимог, зокрема, маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів з дезінфекції. Відтак, надані певні рекомендації щодо розміщення дезінфікуючих засобів на видному для покупців місці, ближче до входу у магазин, а також поновлення тимчасового маркування дотримання дистанції між відвідувачами 1,5 м. 

Виникли у представників моніторингової групи й зауваження щодо дотримання маскового режиму. Відтак, представниками робочої групи № 1 складено протокол про правопорушення, а саме про відсутність маски у працівника магазину «Фокстрот», що на проспекті Волі у Луцьку. 

Представники Нацполіції, Держпродспоживслужби та облдержадміністрації вкотре звертають увагу волинян, як суб’єктів господарювання, так і відвідувачів закладів, на неухильному дотриманні протиепідемічних заходів та вимог. 

«Маємо розуміти, що такі рейди проводяться не з каральною метою, а задля того, щоб спільними зусиллями влади, правоохоронних органів, контролюючих служб та самих волинян протидіяти поширенню в області коронавірусної хвороби, – наголошує начальник сектору превентивної комунікації ВП Луцького РУП ГУНП в області Василь Климюк. – І чим більше людей отримає щеплення та буде дотримуватись протиепідемічних заходів, тим швидше нам разом вдасться подолати COVID-19». 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації