20191203165207.JPG, фото
03 грудня 2019, 16:51

Перший заступник Керівника Офісу Президента представив нового очільника Волинської ОДА

За дорученням Президента України Володимира Зеленського перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив новопризначеного голову Волинської обласної держаної адміністрації Юрія Погуляйка. 

Відповідний Указ про призначення, Глава держави підписав 2 грудня 2019 року.

Перший заступник Офісу Президента вручив новому очільнику Волинської облдержадміністрації службове посвідчення та побажав успіху на новій посаді.

–  Головне завдання голови облдержадміністрації – це покращення життя усіх людей, – наголосив Сергій Трофімов. – Ми спільно повинні приступити до розбудови нашої держави.

В свою чергу, Юрій Погуляйко висловив слова щирої вдячності за надану керівництвом держави довіру та зазначив, що готовий працювати на користь розвитку Волинської області та України загалом.

– Для мене особисто голова облдержадміністрації – це не посада, а парадигма мислення. Я усвідомлюю усю відповідальність, яку на мене покладає Президент України. І готовий її виправдати відповідним результатом, – наголосив під час виступу Юрій Михайлович. – Гарантую, що усі мої дії будуть спрямовані на користь суспільства, а мої рішення будуть ефективними, прозорими та послідовними. Від нас чекають конкретних дій та результату. У своїй команді хочу бачити професіоналів  та патріотів, а не лояльних до будь-якого керівництва нероб. До критики ставитимусь з розумінням, аналізуватиму і виправлятиму усе. У житті завжди дотримуюся  принципу, що хочеш створити державу розпочни із себе.

За словами, новопризначеного очільника виконавчої влади Волині, лише спільними зусиллями та злагодженою роботою зможемо покращити ситуацію на  Волині, а саме розвернути державну політику обличчям до простих, пересічних громадян,  забезпечити економічне зростання та впровадження соціальних стандартів максимально наближених до європейських.

На завершення голова облдержадміністрації запевнив волинську громаду, що всі його дії будуть спрямовані на користь держави та народу України.

Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов звернув увагу на пріоритетні напрямки роботи нового керівника області, а саме: вирішення екологічних проблем області, боротьба із незаконною вирубкою лісів та видобутком бурштину, налагодження транскордонної співпраці, завершення процесу децентралізації тощо.

Насамкінець голова облдержадміністрації та заступник керівника Офісу Президента України відповіли на питання представників господарсько-адміністративного комплексу Волині. 

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.