20211124132314.JPG, фото
24 листопада 2021 року

Підбили перші підсумки використання міжбюджетних трансфертів державного бюджету 2021 року

Усі кошти, які Волинь отримала із державного бюджету у 2021 році, повинні бути використанні 100 % на економічний розвиток регіону. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко під час робочої наради з головними розпорядниками коштів наданих із державного бюджету місцевим.

Участь у нараді щодо ефективного використання міжбюджетних трансфертів державного бюджету у поточному році взяла заступниця голови ОДА Людмила Тимощук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та голови територіальних громад області.   

Під час наради били заслуханні звіти начальників управлінь та департаментів ОДА щодо ефективного використання коштів, які надійшли в область, як субвенція на розвиток відповідних галузей.

«За 9 місяців цього року органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади на місцях використано 3,7 мільярда гривень цільових міжбюджетних трансфертів, – розповів заступник голови ОДА. – Частина коштів ще залишається на рахунках розпорядників. Поточний рік завершується, тому ми повинні не допустити повернення наданих нам коштів до державного бюджету. Усі наявні фінансові ресурси повинні бути використанні повністю».

Відтак, учасники наради детально обговорили ситуацію з використанням додаткових коштів, переданих із державного бюджету до місцевих, визначили проблемні моменти та можливі шляхи їх вирішення.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації