20200221103519.JPG, фото
21 лютого 2020, 10:33

Питання заборгованості із заробітної плати обговорили під час засідання комісії за участі заступника голови облдержадміністрації

20 лютого 2020 року за участю заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Троханенка відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Так, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод проінформувала про загальний стан справ із заборгованості із заробітної плати.

Зокрема, на 1 лютого 2020 року за попередніми статистичним даними, сума заборгованості з виплати заробітної плати перед працівниками підприємств, установ та організацій області становила 38826,4 тис. грн.

На державних підприємствах борг з виплати заробітної плати працівникам станом на 1 лютого 2020 року становив 1782,6 тис. грн, або 4,9% економічно активних підприємств.

Заборгованість із заробітної плати на комунальних підприємствах області становила 5024,9 тис. грн, а саме на ДКП «Луцьктепло» - 4970,5 тис грн.

За статистичними даними, станом на 1 лютого 2020 року борги з виплати заробітної плати перед працівниками підприємств вугільної галузі становили 25564,0 тис. грн.

Борг з виплати заробітної плати на економічно неактивних підприємствах станом на 1 лютого 2020 року - 2551,6 тис. грн, а саме на ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2» - 2424,9 тис. грн та ТзОВ «ВМП» м. Нововолинська, які з 1 лютого 2020 року переведені в економічно неактивні підприємства.

Про вжиті заходи для ліквідації заборгованості повідомив перший заступник начальника управління Держпраці у Волинській області Юрій Бондарчук. Зокрема, доповів про проведені перевірки на найбільших підприємствах-боржниках.

Своєю чергою, директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорубський щодо заборгованої заробітної плати перед працівниками підприємства, повідомив, що станом на 18 лютого 2020 року погашено борг із заробітної плати працівникам підприємства.

Заступник Нововолинського міського голови Олександр Громик та директор ДП «Волиньвугілля» Володимир Юрків доповіли про ситуацію, що склалася на ДП «Волиньвугілля» та його відокремлених підрозділах і визначені напрямки подальшої роботи.

За результатами засідання тимчасової комісії прийнято ряд рішень щодо шляхів вирішення зменшення боргу та реалізації продукції ДП «Волиньвугілля» на ПАТ «Електротермометрія» та спільного розроблення подальшого плану дій з головним управління Державної податкової служби.

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації