20230505155226.JPG, фото
05 травня 2023, 15:49

Польські бізнесмени шукають потенційних партнерів на Волині

Про це стало відомо за результатами зустрічі заступників голови ОДА Сергія Мовенка та Юрія Гупала із представниками Люблінського воєводства та благодійного фонду «Залишайтеся з Україною»

Віце-президент окружної ради в місті Бяла Подляска Люблінського воєводства Даніель Драган та представники благодійного фонду «Залишайтеся з Україною» Сурен Петросян і Тарас Ващук прибули в область з метою пошуку можливостей розвитку для польського бізнесу.

Кажуть, що бізнесмени хочуть зайти на територію Волинської області, однак нині їм не вистачає інформації про наш потенціал та ринок. Тож їх мета провести підготовчу роботу з цього приводу та організувати серію спільних зустрічей для подальшої співпраці.

Адже після вторгнення росії в Україну, Польща припинила всі економічні та торгівельні зв’язки із білоруссю, і наразі шукає нових партнерів. Для прикладу, будівельні матеріали, які раніше закуповували у білорусії, купують у Туреччині.

Своєю чергою, перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко поцікавився які саме напрямки цікавлять підприємців Люблінського воєводства та розповів про основні великі компанії, які працюють на території області. Також додав, що всю необхідну інформацію про інвестиційну привабливість Волині також нададуть.

Як відзначили закордонні гості, перш за все, цікавить будівельний бізнес. Однак, це лише один із кроків, над яким хочуть працювати у рамках програми «Польща-Україна 2021-2027». Загалом в подальшому розглядають співпрацю, яка в подальшому передбачає інвестиції у Волинь.