20211130155721.JPG, фото
30 листопада 2021 року

Працівників облдержадміністрації відзначили нагородами

Працівників Волинської ОДА відзначили за опанування цифрових навичок та успішне проходження національного тесту «Цифрограм».

За дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка його заступниця Вікторія Левчук сьогодні, 30 листопада 2021 року, вручила відзнаки працівникам ОДА.

Відтак, подяки голови облдержадміністрації отримали:

– Оксана Аршулик – головний спеціаліст-бухгалтер відділу регіональної політики та фінансового забезпечення управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації;

– Олена Бегаль – начальник відділу міжнародної технічної допомоги управління зовнішніх зносин та міжнародної технічної допомоги департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів облдержадміністрації;

– Світлана Твердохліб – головний спеціаліст відділу дошкільної загальної середньої освіти управління освіти науки облдержадміністрації;

– Яна Літвін – головний спеціаліст відділу державно-приватного партнерства управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації.

Окрім того, подяки оголошені:

– Андрію Пирогу – заступнику начальника управління житлово-комунального господарства ОДА;

– В’ячеславу Кривенюку – заступнику керівника апарату ОДА;

– Марті Стамбульській – головному спеціалісту відділу природно-заповідної справи та екомережі управління екології та природних ресурсів ОДА.

 «Лише за декілька місяців на Волині тест «Цифрограм» пройшли 4 тисячі людей, з них 950 – держслужбовці. Я вдячна усім, хто долучився до національного тестування і своїм прикладом показав, що бути сучасним та мати цифрові навички – це одна із складових розвитку області. Хочу зауважити, що цифровий розвиток регіону – це командна гра, від якої залежить не тільки особисто наше майбутнє, а майбутнє наших дітей, – зазначила Вікторія Левчук. – Також приємно вражена, що на Фейсбук-сторінку Цифрової трансформації Волинської області велика кількість людей надсилають свої результати проходження тесту і це означає, що все більше волинян долучається до освоєння цифрових навичок».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації