20210205160001.JPG, фото
05 лютого 2021 року

Працівників податкової поліції привітали з професійним святом

Сьогодні, 5 лютого 2021 року, співробітники податкової міліції відзначають професійне свято. Відтак, за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка співробітників податкової міліції головного управління ДФС у Волинській області зі святом привітав заступник голови ОДА Олександр Троханенко.

Податкова міліція Україн – це спеціалізований підрозділ ДФС, що займається боротьбою з податковими правопорушеннями та є органом досудового розслідування у справах про ухилення від оподаткування та порушення в бюджетній сфер. Економічний ефект від роботи податкової міліції у 2020 році становить понад 50 мільйонів гривень.

Олександр Троханенко подякував співробітникам за гідне виконання службових обов’язків у сфері захисту економічних інтересів держави.

«Вітаю вас, як професіоналів своєї справи та справжніх патріотів нашої держави, – сказав заступник голови ОДА. – Бажаю здоров’я та натхнення, благополуччя і миру вашим родинам. Дякую за нелегку працю на благо стабільності та економічного розвитку України».

Також Олександр Троханенко вручив обласні нагороди працівникам головного управління ДФС у Волинській області.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків із захисту економічної безпеки, боротьби з контрабандою та протидії скоєнню злочинів у сфері оподаткування подяки голови обласної державної адміністрації оголошено:

Перванчуку Миколі Леонідовичу – заступникові начальника першого оперативного відділу управління протидії економічним правопорушенням.

Хазанюку Віктору Борисовичу – старшому слідчому з особливо важливих справ другого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації