Про результати роботи Координаційного центру Волині за 15 березня 2022 року
ВОЛОНТЕРИ ГУМАНІТАРНИХ ХАБІВ ВОЛИНІ 15 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ:
Прийняли та розсортували 4 вантажних автомобілі та 6 мікроавтобусів з різноманітною гуманітарною допомогою загальною вагою 150 тонн.
Відправили 3 багатотонні вантажі (продовольство, дитяче харчування, засоби гігієни для дорослих і дітей, готова продукцію від волонтерів, побутова хімія, товари широкого вжитку, одяг та взуття, ковдри, постільна білизна) до Бучанського району, міста Бровари та в Житомирську область.
Підготували до відправки ще 2 гуманітарних вантажі загальною вагою 100 тон.
Спрямували 3 вантажі до військових частин в різних областях (військовий та камуфляжний одяг, термобілизна, взуття, пристрої для заряду електричних акумуляторів, спальні мішки, каремати, матраци, кишенькові та налобні ліхтарі, павербанки, дощовики, медичні засоби).
Прийняли та триває облікування 1-го медичного вантажу.
Доправили 4 вантажі з медикаментами та виробами медичного призначення до Харківської і Київської, Житомирської та Запорізької областей.
ЗА ОСТАННЮ ДОБУ НА ВОЛИНЬ ПРИБУЛО МАЙЖЕ 3 ТИСЯЧІ ВИМУШЕНО ЕВАКУЙОВАНИХ УКРАЇНЦІВ
Загалом з початку війни Волинь прийняла – близько 22 тисяч вимушених переселенців. Частина з них використовують нашу область, як транзитну.
Вільних для поселення в області 6 тисяч місць. Додатково Волинь готова розгорнути – ще 13 тисяч місць.
НАГАДУЄМО: в області працює «гаряча лінія» для вимушено евакуйованих осіб щодо поселення. Тож якщо ви шукаєте тимчасове житло або можете надати його для вимушено-евакуйованих, звертайтеся за номерами телефонів.
Телефони: 066 657 09 15; (0332) 778 211.
ЗА МИНУЛУ ДОБУ У КОЛЦЕНТРІ КООРДИНАЦІЙНОГО ШТАБУ ОПРАЦЮВАЛИ 35 ЗВЕРНЕНЬ
В пріоритеті – забезпечення евакуйованих житлом, харчуванням, медикаментами, в тому числі тест-смужками для дітей з діабетом.
Актуальна потреба в автотранспорті для пасажирських перевезень по території України та за кордоном.
Також надійшли прохання про допомогу військовослужбовцям в Чернігів і Харків.
Консультації та роз’яснення громадянам із соціальних, транспортних, матеріальних, юридичних питань.
І найкраще – регулярні пропозиції допомоги від мешканців Луцька для внутрішніх переселенців (одяг дорослий та дитячий, іграшки, їжа, побутові речі).
Всього, станом на 15 березня, колцентром Координаційного штабу опрацьовано 896 – з яких 707 виконано.