Про результати роботи Координаційного центру Волині за 4 березня
За дорученням начальника обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка, його заступник Андрій Ярмольський поінформував волинян про підсумки роботи Координаційного центру області за 4 березня 2022 року.
Таким чином за день:
Прийняли 5 фур і 8 мікроавтобусів з гуманітарною допомогою, загальна вага - 80 тон. Це: засоби гігієни, медикаменти, продукти, дитяче харчування, цивільний одяг, генератори, спальні мішки, постільна білизна, товар напрямку мілітарі.
Відправили 73 піддони з продуктами харчування (крупи, вода питна, консерви, шоколад, макарони, консервацію), одяг і взуття (дитячий, дорослий); майже 50 тон картоплі, вагон борошна.
Також два вантажі з касками, бушлатами, матрацами, карематами, павербанками, ліхтариками, медичними засобами (кровоспинні, ліки, шприци, знеболюючі засоби), ліками для дітей, засобами гігієни дорослі / дитячі, продуктами харчування, генераторами.
Допомога доправлена до Сумської, Київської, Харківської областей, а також міст Боярка, Бородянка, Фастів (Київщина), Коростень та селище Корнинське, що на Житомирщині. Окрім того, допомога, відповідно до запитів, надана батальйонам ЗСУ, підрозділам прикордонної служби та ТрО.
Передали на потреби ЗСУ 2 автомобілі. Обладнали захисними решітками військову техніку.
Забезпечили залізобетонні блоки для зведення загороджувальних споруд об’єктів особливого значення.
Сформували базу даних отриманих гуманітарних ліків та медичних засобів. Розблокували резерви спецмедбази. Інструментарій та інші вироби медичного призначення розподіляються відповідно до заявлених потреб. Облаштували підвальні приміщення лікарень для надання повноцінної медичної допомоги в умовах бойових дій.
На території області загалом дах над головою забезпечили для 4 113 вимушено евакуйованих. В очікуванні можливого збільшення потоку біженців додатково розгорнули 5 тисяч місць для поселення, понад 2000 з яких уже повністю облаштовані.
Опрацьовано колцентром 43 звернення. Це пропозиції: міжнародної допомоги (Польща, Німеччина, Чехія, США), фінансової від іноземних громадян та організацій, а також матеріальної - від української діаспори; допомога у забезпеченні житлом, транспортом, медикаментами; пропозиції послуг психологів, журналістів, перекладачів; надаються консультації та роз’яснення громадянам з різних питань. Станом на 4 березня надійшло 368, з яких 77% вже опрацьовано.
Нагадаємо, що в рамках роботи Координаційного центру працюють «гарячі лінії», за якими можна зателефонувати, щоб звернутись за допомогою, або ж її запропонувати.
Телефони: 068 233 46 08, 096 881 80 91.
Графік роботи: з 08.00 год. до 20.00 год.