20220310092713.jpg, фото
10 березня 2022, 09:26

Про результати роботи Координаційного центру Волині за 9 березня 2022 року

Гуманітарна допомога, розміщення в області евакуйованих з інших регіонів країни та робота колцентру на час воєнного стану: підсумки роботи Координаційного центру за 9 березня 2022 року.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВОЛИНІ ЗА 9 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

Прийняли 4 вантажівки та причеп і 10 авто з речами домашнього вжитку, продовольством, одягом, медикаментами, виробами військового призначення. Загальна вага - 150 тонн.

До різних військових підрозділів спрямували кевларові бронежилети, бушлати, каремати, штани літні та утеплені, куртки утеплені, светри флісові, взуття військове, кепки, ремені, павербанки, сумки тактичні, ліхтарі ручні та налобні, захисні окуляри, плитоноски, індивідуальні перев'язувальні пакети, розгрузки військові.

Також відрядили багатотонні гуманітарні вантажі з найнеобхіднішим (їжа, одяг, взуття, дитяче харчування. Предмети гігієни та побуту) потерпілим населеним пунктам Київщини та Сумщини.

Відправили 3 вантажі з медикаментами та виробами медичного призначення до населених пунктів, де ведуться активні бойові дії. Узгодили з Міністерством охорони здоров’я алгоритм роботи та логістику регіональних складів з медикаментами, які створено на території області.

РОЗМІЩЕННЯ НА ВОЛИНІ ЕВАКУЙОВАНИХ ІЗ ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ СТАНОМ НА 9 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

З початку війни Волинь прийняла 13 200 біженців. Більшість із них використовують нашу область як транзитну. Тому, через кілька днів, набравшись сил, евакуйовані вирушають  у бік польського кордону. Вільних місць для поселення  достатньо.  

ПРО РОБОТУ КОЛЦЕНТРУ НА ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Більше пів сотні звернень опрацьовано концентром 9 березня.

Це пропозиції: міжнародної гуманітарної допомоги (Угорщина, Норвегія);

від волинян щодо поселення внутрішньо переміщених осіб;

співпраці з організаціями та фондами: UNICEF (м. Львів щодо надання соціальних послуг для ВПО);

індивідуальної допомоги громадянам (оформлення статусу біженця, забезпечення житлом, гарячим харчуванням, одягом, медикаментами тощо); послуг перекладача та водія.

Надійшли прохання про надання житла та їжі біженцям з Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Сумської, Харківської областей, міста Кропивницький, в також прохання від громадян (оформлення статусу ВПО, забезпечення житлом, гарячим харчуванням, одягом, медикаментами тощо).

Станом на 9 березня всього опрацьовано 692 звернення. Виконано 77% з них.