20230306172913.jpg, фото
06 березня 2023, 17:28

Професійне навчання сантехніків: у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відкрили Центр професійних компетентностей

Днями на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відкрили Центр професійних компетентностей для майбутніх слюсарів-сантехніків. Зокрема, ВПУ отримало навчальні стенди, за допомогою яких інсталятори навчатимуться монтувати сучасні системи водопостачання та водовідведення. Відповідне обладнання надали виробники високоякісного сантехнічного обладнання GROHE (Німеччина).

Також компанія в рамках своєї соціальної програми «Професійне навчання і освіта сантехніків-інсталяторів GROHE (GIVE)» забезпечить заклад професійної освіти витратними матеріалами, буде проводити майстер-класи та повний супровід експлуатації обладнання.

Під час відкриття Центру професійних компетентностей, представник компанії в Україні Андрій Рудик наголосив на важливості підтримки професійної освіти в Україні, її розвитку та оновлення. Цьому й покликана сприяти соціальна ініціатива компанії GROHE.

В свою чергу, директор Луцького ВПУ будівництва та архітектури Володимир Шмігель відзначив, що здобувачі освіти тепер мають змогу навчатися на сучасному обладнанні, і саме це робить їх конкурентоспроможними та затребуваними на ринку праці.

Довідково: GROHE – один із найбільших виробників і світовий лідeр з продажу сантехнічного обладнання. У штаті компанії понад 6 000 співробітників в 150 країнах світу. З 2014 року бренд GROHE є частиною портфоліо LIXIL – провідного японського виробника сантехніки і товарів для дому. GROHE має 5 виробничих майданчиків: в м. Хемер (Німеччина), м. Лаар (Німеччина), м. Порта-Вестфаліка (Німеччина), м. Албергарія (Португалія) та районі Клаенг (Таїланд).