20211121095113.jpg, фото
21 листопада 2021 року

Професійне свято волинські аграрії зустрічають з хорошими здобутками

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем працівників сільського господарства 

Щорічно у третю неділю листопада професійне свято відзначають аграрії – трудівники полів та ферм, керівники та спеціалісти агроформувань, власники особистих селянських господарств.

Сільське господарство для Волині – не лише одна з пріоритетних галузей економіки. Для багатьох волинян – це важлива сфера життя, адже значна частина населення області задіяна в аграрному секторі. 

Робота в сільському господарстві – це важка щоденна праця, що заслуговує на особливу повагу. Ви, аграрії, залишаєтесь взірцем працьовитості, виваженості, мудрості і терпіння, гарантом продовольчої безпеки регіону та країни. У будь-яку погоду, спеку чи дощ, своїм дбайливим господарським ставленням до землі, відповідальністю, високою майстерністю ви створюєте гідні умови для розвитку агропромислового комплексу, а результати вашої праці знаходять місце на столах волинян. 

І сьогодні своє професійне свято ви зустрічаєте з хорошими здобутками. Восьмий рік поспіль волинські аграрії збирають понад мільйон тонн зернових, а 7 тонн зернових з гектара вже є нормою для ряду підприємств. Істотного зростання урожайності вдалося досягти завдяки технічному переоснащенню обладнання, впровадженню у виробництво нових технологій та високопродуктивних сортів агрокультур.

Впродовж останніх двох років в області зареєстровано 100 нових фермерських господарств, в тому числі 46 сімейних фермерських господарств. Введено в оборот понад 100 тисяч гектарів облогуючих поліських земель. Із запровадженням ринку земель сільськогосподарського призначення земля знаходить ефективних власників. Уже укладено 1 650 угод на площу 2 360 гектарів.

Тож з нагоди професійного свята висловлюю вам щирі вітання та слова вдячності за працьовитість, сумлінність та вірність обраній професії. 

Зичу вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра, нових успіхів та високих врожаїв. 

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко