20201201115425.jpg, фото
01 грудня 2020 року

Прокуратура – важливий інститут, що захищає інтереси особистості, суспільства і держави

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники та ветерани прокуратури!

Прийміть вітання з професійним святом – Днем працівників прокуратури, яке щорічно відзначається 1 грудня.

За час свого існування органи прокуратури підтвердили своє особливе призначення в забезпеченні верховенства закону, зміцнення законності і правопорядку в суспільстві.

Прокуратура сьогодні – важливий інститут, що захищає інтереси особистості, суспільства і держави. Чітка, яка спирається на закони, діяльність органів прокуратури забезпечує розвиток громадянського суспільства і української державності.

В органах прокуратури Волині працюють віддані своїй справі професіонали, відповідальні, рішучі, компетентні та вірні службовому обов'язку.

Від рівня вашого професіоналізму залежить ефективність захисту законних прав та інтересів громадян і держави, віра людей в закон та справедливе правосуддя, формування правової культури та законослухняності.

З нагоди професійного свята зичу усім працівникам органів прокуратури  Волині міцного здоров'я, миру, родинного затишку та благополуччя.

Нехай ваша принципова державницька позиція та непохитність у служінні Закону і надалі сприяють  утвердженню України як правової європейської держави, а почесне звання надійних вартових закону надає вам життєвих сил, енергії та оптимізму у вирішенні найскладніших професійних завдань.

З повагою

голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко