20240213194827.jpeg, фото
13 лютого 2024, 19:46

Провести час з друзями, помізкувати та головне – допомогти нашим військовим: у Луцьку відбудеться благодійна гра «Mind Game»

22 лютого о 19:00 в РЦ «Промінь» пройде благодійна гра «Mind Game», за кошти з якої придбають дрон FPV для одного з луцьких підрозділів.

«Ми усвідомлюємо важливість закриття потреб, які допоможуть нашим захисникам та захисницям наближати перемогу, тож влаштовуємо благодійну гру», – зазначають організатори заходу.

Участь в інтелектуально-розважальній грі може взяти кожен. Для цього необхідно зібрати команду до десяти людей та зареєструватися за посиланням: http://surl.li/qlfdy.

Тема гри: Луцьк та Україна.

Вхід: будь-яка паперова купюра від 100 грн (всі кошти будуть спрямовані на придбання дрона).

Додаткові запитання або ж уточнення щодо заходу за номером:  097 163 7364.

Довідково: Гра «Mind Game» складається з 9 турів по 6-8 запитань в кожному. Час відповіді на кожне питання – 30 секунд.  Після 5 туру передбачена перерва на 10-15 хв, щоб організатори порахували проміжні бали, а команди поспілкуватись між собою та поділитись враженнями.

Всі тури різноманітні, кожен має свою окрему тематику або специфіку. Завдяки грі, учасники зможуть не лише прокачати своє логічне мислення, а й дізнатися більше про своїх друзів по команді, отримати позитивні емоції, навчитись злагоджено працювати, а також відчути дух суперництва і проявити себе.