20201028185726.JPG, фото
28 жовтня 2020 року

Реалізація проекту Світового Банку з будівництва амбулаторій підходить до завершення

Про підведення підсумків реалізації в області субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» йшлося сьогодні, 28 жовтня, під час наради (у режимі відеоселекторного зв’язку) представників Міністерства охорони здоров’я України, Світового Банку та облдержадміністрації. Керівництво області представляв заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа.  

Учасники засідання обговорили темпи будівництва та терміни введення в експлуатацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини на Волині, а також окремі проблемні питання. 

Нагадаємо, що загалом у 2020 році в рамках реалізації проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Волинській області буде відкрито 32 новозбудованих та реконструйованих амбулаторії. 

За інформацією представниці Світового банку в області Оксани Гичук, будівельні роботи уже завершені на 19 об’єктах, частина з яких уже введена в експлуатацію, по окремих ще завершується процес оформлення документів. 

«На решти 13 об’єктах роботи, пов’язані з реконструкцією, ще тривають, – зазначила Оксана Гичук. – За результатами аналізу будівельних робіт, ще 10 АЗПСМ будуть готові до відкриття у кінці листопада, 3 – у грудні цього року». 

Учасники засідання зауважили, що загалом реалізація проекту здійснюється відповідно до затвердженого графіка. Однак, повільними темпами здійснюється будівельні роботи на 3 об’єктах – амбулаторіях у смт Турійськ, смт Луків та селі Купичів Турійського району. Зазначимо, що підрядником на усіх зазначених об’єктах виступає ТОВ «Луцьккомунбуд» (засновник Швець І.В.). 

Відтак, представники Світового банку звернулися до керівництва облдержадміністрації з проханням вивчити причини ситуації, що склалася та спричинила сповільнення темпів будівництва цих АЗПСМ.

«Обласна державна адміністрація докладе усіх зусиль, аби підрядник активізував свою роботу та пришвидшив темпи будівництва амбулаторій у Турійському районі», – наголосив заступник керівника області Ігор Чуліпа.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації