Результати основної сесії НМТ-2023 року на Волині: 10 тисяч учасників та 134 лідери тестування
Понад 10 тисяч волинських випускників уже отримали результати національного мультипредметного тесту-2023. Основна сесія тривала з 5 по 23 червня.
Про особливості проведення основної сесії НМТ-2023 року на Волині розповіла завідувачка відділу ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко під час брифінгу у Волинській ОДА.
Загалом, на цьогорічний мультипредметний тест зареєструвалося понад 10 тисяч учасників. Для порівняння, у 2022 році було зареєстровано 7 тисяч випускників.
За результатами основної сесії мультипредметного тесту 134 учасники отримали найвищий результат. З них 122 учасники мають 200 балів з одного предмету, максимум з 2 предметів мають 6 учасників.
Троє учасників із Ковеля, Рожища і Горохова стали абсолютними лідерами цьогорічної основної сесії, набравши 600 балів.
За словами Алли Корнейко, результати можуть змінитися після проведення додаткової сесії НМТ.
З 11 липня починається додаткова сесія для тих випускників, які були зареєстровані, але з об'єктивних причин не змогли взяти участь у тестуванні. На сьогодні в області зареєстровано понад 100 учасників додаткової сесії, яка завершиться 24 липня.
Варто зазначити, що більша кількість бажаючих пройти тестування, потребувала більшої кількості тимчасово екзаменаційних центрів. За словами Алли Корнейко, у 2023 році було створено 25 таких центрів у 10 територіальних громадах області. Центри організовувалися з врахуванням зручної логістики для усіх учасників тестування.
«Велика подяка педагогічним колективам тих навчальних закладів, на базі який проходило тестування, – наголосила спікер. – В тому числі й двом найбільшим ВУЗам області, які відгукнулися на наше прохання та організували досить потужні тимчасові екзаменаційні центри».
Слід зазначити, що цьогорічне тестування мало блок обов’язкових предметів (українська мова та математика) та блок із восьми вибіркових предметів. Минулого року учасники тестування не мали можливості вибирати. Вони складали предмети запропоновані державою. Перевагу серед вибіркових предметів традиційно для Волині мала історія України та англійська мова.