20200107150059.JPG, фото
07 січня 2020 року

Різдвяну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі завершили спільним виконанням колядок

Радість народження Ісуса Христа представники обласної та міської влади розділили із вірянами греко-католицької церкви Різдва Пресвятої Богородиці та кафедрального собору Святої Трійці м. Луцьк, відвідавши урочисті богослужіння з нагоди Різдва Христового, що відбулися сьогодні, 7 січня 2020-го року. Зокрема, вітала прихожан храмів із світлим і радісним святом заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

- Родинного затишку, здоров’я, успіхів та терпіння нехай принесе вам це світле добре свято. Нехай у кожному серці палає вогонь доброти, співчуття та надії. Будьте добрими та чуйними і все у нас буде гаразд. Бажаю, аби ви у ці свята зустрічали радісно гостей, дарували один одному любов і світло наших душ. Перемог у всіх ваших благих діяннях та миру усім нам! Христос народився! – вітаючи сказала Світлана Мишковець.

Окрім того, Світлана Євтихіївна настоятелям храмів вручила вітальні адреси від голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

Слід зазначити, що по завершенню різдвяної літургії у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, духовенство на чолі із митрополитом Луцьким і Волинським владикою Михаїлом разом із вірянами співали колядки. Долучились до цього і керівництво області.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.