20211119175254.jpg, фото
19 листопада 2021 року

Робоча група зі столиці перевірила на Волині дотримання обмежень «червоної» зони та проведення вакцинальної кампанії

В рамках візиту на Волинь Робоча група для перевірки в регіонах стану виконання облдержадміністраціями завдань, визначених рядом нормативно-правових актів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби, здійснила моніторинг ряду об’єктів освітньої, культурної сфери, а також закладів галузі охорони здоров’я, торгівлі та побутового обслуговування. 

Зокрема, протягом 18-19 листопада в області працювала Робоча група у складі державного експерта експертної групи секторальних програм регіонального розвитку Директорату регіональної політики Мінрегіону Олександра Бондара, полковника поліції Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олега Загоруя, начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та розслідування епідеміологічних спалахів Держпродспоживслужби України Алли Григоренко та начальника відділу супроводу реформ та регіонального розвитку ДУ Центру громадського здоров'я МОЗ України Ірини Агеєвої.

В ході робочого візиту перевірено стан проведення вакцинальної кампанії в області та здійснено моніторинг ряду об’єктів на дотримання обмежень «червоної» зони і протиепідемічних заходів. 

Відтак, представники Робочої групи відвідали ряд закладів в обласному центрі, а саме: Волинську обласну клінічну лікарню, Центр масової вакцинації населення у відділенні ЗПСМ №2 КП «Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади», Луцьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради, комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради Волинської області», дошкільний навчальний заклад № 32 «Ромашка».

Також Робоча група побувала у м. Рожище, де на дотримання карантинних вимог перевірили комунальний опорний навчальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 м. Рожище», комунальний заклад загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей № 4», КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня» та пункт вакцинації у Рожищенській АЗПСМ № 1. Окрім того, представники Робочої групи зустрілися з головою Рожищенської громади В’ячеславом Поліщуком та перевірили діяльність місцевої моніторингової групи з перевірки за дотриманням карантинних обмежень. 

В ході перевірки також проаналізовано діяльність Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та двох робочих груп, які здійснюють моніторинг дотримання карантинних обмежень «червоної» зони в обласному центрі. 

Як зазначив державний експерт експертної групи секторальних програм регіонального розвитку Директорату регіональної політики Мінрегіону Олександр Бондар, загалом в області робота з протидією поширення коронавірусної інфекції та проведення вакцинальної кампанії задовільна та суттєвих порушень не виявлено. 

В рамках візиту представники Робочої групи побували в історико-культурному заповіднику міста Луцька та відвідали найпопулярніший об’єкт, туристичний магніт замок Любарта. 

 Управління інформаційної та внутрішньої політки облдержадміністрації