20210215125515.jpg, фото
15 лютого 2021 року

Розпочав роботу Всеукраїнський Форум «Україна 30. Платіжка»

Сьогодні, 15 лютого 2021 року, розпочав роботу Всеукраїнський Форум «Україна 30. Платіжка», ініційований Офісом Президента України, Урядом, представниками Верховної Ради. Основні питання, які будуть обговорені під час форуму – тарифна політика на газ, водопостачання, теплову та електроенергію, а також — курс України на енергетичну незалежність. До обговорення долучаться також міжнародні організації, авторитетні експерти та громадські діячі. 

Як відомо, в основі незалежності будь-якої країни є незалежність енергетична. Стратегія української влади в цьому питанні є незмінною — курс на енергетичну незалежність є одним з її пріоритетів.

Шлях до енергетичної незалежності має свою ціну. І це відображається, зокрема, на цифрах у рахунках українців за теплову та електроенергію. Чи є вони економічно обґрунтованими та справедливими? Відтак, в ході форуму його учасники розповідатимуть про принципи функціонування відкритого ринку газу, логіку ухвалення рішень щодо підвищення та зниження тарифів, вибір надійного постачальника та механізми отримання субсидій.

Такий формат обговорення важливих питань дозволить провести діалог влади та суспільства щодо тарифів, визначити стратегію та план дій влади на 2021 рік, продемонструвати високий рівень міжнародної співпраці та партнерства з ЄС в енергетичному секторі, а також забезпечить більший доступ українців до коректної інформації, допоможе протидіяти дезінформації та фейкам.

Під час форуму також буде обговорюватись питання про вплив тимчасової окупації Донецької та Луганської областей та Криму на вартість тарифів.

Сесії форуму транслюватимуться онлайн одразу на кількох платформах:

Також ознайомитися із матеріалами форуму можна за посиланнями:

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації