20210811103933.png, фото
11 серпня 2021, 10:37

Ще 11 мільйонів гривень надійшли до Держбюджету в результаті успішної малої приватизації на Волині

На Волині продовжується проведення онлайн-аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації. За їх результатами лише у липні 2021 року було укладено три договори купівлі-продажу на загальну суму майже 11 мільйонів гривень.

За інформацією Управління забезпечення реалізації  повноважень у Волинській області РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях, в ході організації та успішного здійснення плану приватизації у липні 2021 року укладені три договори купівлі-продажу об’єктів малої приватизації на загальну суму 10 855 774,27 грн. Станом на сьогодні кошти надійшли у повному обсязі.

Значна частка надходжень була сплачена покупцем Єдиного майнового комплексу державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держпраці» ТзОВ «Холдінгова компанія «Єврохолдінг».

Крім того, від одного з укладених у червні місяці 2021 року договорів купівлі-продажу об’єктів малої приватизації, скарбниця державного бюджету у липні повнилася ще на 333 332,40 грн.

Отже,  загалом від  проведення успішної приватизації  об’єктів державної власності протягом двох останніх місяців надходження до Державного бюджету України становлять більше 11 мільйонів гривень.

Окрім того, заплановані й наступні аукціони, зокрема, 26 серпня 2021 року відбудуться електронні торги по 4-х об'єктах малої приватизації.

Детальна інформація щодо об’єктів малої приватизації та умов проведення цих аукціонів розміщена на сайті privatization.gov.ua.

За інформацією РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації