20211115151931.JPG, фото
15 листопада 2021 року

Ще троє дітей-сиріт отримали шанс на отримання житла від держави

Згідно із рішенням профільної регіональної комісії з питань розподілу державної субвенції, компенсацію на придбання житла отримають двоє дітей-сиріт із Луцької територіальної громади та одна дитина-сирота із Локачинської ТГ.

Засідання регіональної комісії відбулося сьогодні під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Людмили Тимощук.

Попередньо членами комісії уже приймалося рішення та затверджувалися списки дітей-сиріт із трьох вікових категорій, які у 2021 році мають право на забезпечення житлом за рахунок коштів державної субвенції. Усі бюджетні призначення були зараховані на рахунки місцевих бюджетів. Суб’єкти призначення повідомленні належним чином.

Троє осіб, які мають право на житло від держави не звернулися із заявою про виплату компенсації у місячний термін, передбачений порядком використання коштів. На жаль, вони втратили можливість у 2021 році отримати житлову державну допомогу. З обліку такі діти не знімаються.

Таким чином, на сьогодні підлягають перерозподілу кошти у сумі 2 мільйони 52 тисячі 584 гривні.

Сьогодні ж, профільна регіональна комісія здійснила перерозподіл призначень та визначила наступних осіб із загальних обласних списків, яким буде надано житло або грошова компенсація на придбання житла від держави. Також був здійснений перерозподіл коштів державної субвенції місцевим бюджетам у зв’язку із збільшенням вартість 1 кв. м загальної площі житла в області.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації