20221116162454.jpg, фото
16 листопада 2022 року

Школа життя: на Волині дітей навчали правилам виживання

Вчора, 15 листопада 2022 року, у Луцькому районі на базі громадської організації «Школа безпеки і виживання дітей «Тивер», учасники громадського руху разом із наставниками та рятувальниками відпрацьовували навики виживання і рятувальної справи. Захід відбувся за сприяння органів місцевої влади та працівників Головного управління ДСНС України у Волинській області.

Під час практичних занять, діти спільно із працівниками служб екстреного реагування, відтворили ситуацію на дорозі від моменту аварії до порятунку і госпіталізації потерпілих, а також ліквідації наслідків ДТП.

Юні рятувальники продемонстрували свої знання правил дорожнього руху та порядку дій у випадку потреби надання допомоги потерпілим.

Також навчались приборкувати імітовану пожежу, брали участь у пожежній естафеті, виконували рятувальні заходи на висотах за допомогою альпіністського й рятувального спорядження. Зокрема, діти самостійно виконували завдання із першої долікарської допомоги, а їхні тренери, рятувальники, медики і поліцейські координували їхні дії.

До демонстраційного заняття долучились посадовці обласного управління освіти і науки, управління у справах молоді та спорту, Добровільного пожежного товариства в області, а також педагоги та керівники Ківерцівської міської громади. До слова, саме ці відомства за ініціативи ГУ ДСНС України у Волинській області підписали меморандум про співпрацю для популяризації молодіжного і волонтерського руху, навчання молоді правил безпеки та популяризації здорового способу життя.

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Юрій Гупало, який також взяв участь у заході, відзначив високий рівень підготовки юних учасників, подякував організаторам за важливість їхньої роботи та вручив подяки координаторам громадської організації – Людмилі Тананайській та Дмитру Охоцькому.